• Meer dan 150.000 tevreden klanten gingen je voor
  • Verzending binnen 2 werkdagen!

Een moment geduld aub..

Gefeliciteerd met een: Foto op Magic Mok!

Header foto op mok!

Hé winnaar! Welkom op CanvasCompany.be. Je hebt een Foto Op Mok gewoon bij VakantieVeilingen. Wij gaan je helpen met het uitzoeken en het bestellen van jouw prijs: een foto op magic mok.

Direct bestellen

Bekijk hier de voorwaarden

Zo bestel jij jouw nieuwe Magic Mok:

  • Kies een foto uit die jij op jouw mok wil laten afdrukken.
  • Druk op de groene bestelknop hier onder.
  • Controleer of je de 'Magic Mok' geselecteerd hebt.
  • Vul de gevraagde gegevens in.
  • Rond je bestelling af en geniet van jouw gewonnen product!

Bekijk dit product

Wat is een Magic Mok?

Deze magische mok tovert de foto op je mok, wanneer er warme vloeistof in wordt geschonken. Het lijkt namelijk eerst alsof er geen foto op een mok zit, maar niets is minder waar. Wanneer je de warme drank in de mok schenkt, wordt de foto tevoorschijn getoverd!

De FotoCadeau groep en VakantieVeilingen.nl

Wij zijn FotoCadeau: een hoofdmerk van meerdere specialistische fotocadeaumerken zoals FotoOpHoutCanvasCompany en WereldKaarten.

We willen je graag mee laten genieten van alle mogelijkheden om jouw mooiste foto's op fotoproducten af te laten drukken. Een perfect fotoproduct zelfs, met daarnaast een zeer goede service. In samenwerking met VakantieVeilingen bieden we je nu de mogelijkheid jouw mooiste foto's te laten shinen, voor een prikkie. Jij biedt op jouw favoriete product, wij bieden jou kwaliteit en een snelle levering. Veel plezier met je aanwinst!

Direct bestellen

Voorwaarden

  • Je mag kiezen voor eventuele extra opties; de waarde van dit product (€ 25,95) wordt dan met het totaalbedrag verrekend.
  • Verzending mogelijk binnen Nederland en België. Verzendkosten zijn € 6,95 voor Nederland en € 7,95 voor België.
  • Per bestelling kan er 1 waardebonnummer worden ingeleverd. Per voucher betaal je verzendkosten.
  • Na bestelling wordt jouw foto op mok binnen 2 werkdagen verzonden.
  • Niet tevreden over je fotoproduct? Klachten omtrent de geleverde fotoproducten kunnen alleen in behandeling worden genomen als het gaat om gebreken die tijdens het productieproces zijn ontstaan of om een beschadiging van het product. Dus niet als je bijvoorbeeld zelf onscherpe foto's of foto's met een te lage resolutie hebt aangeleverd of wanneer je een product bij nader inzien niet mooi vindt.